Konkurs "MAM TALENT"

18 kwiecień 2024
Spektakularny przegląd talentów w Szkole Podstawowej w Sarnowie
W piątek 12 kwietnia Szkoła Podstawowa w Sarnowie zamieniła się w arenę gwiazd. Uczniowie zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności podczas szkolnego przeglądu talentów. Była to niezapomniana uczta artystyczna, pełna wspaniałych występów, emocji i wzruszeń.
Od porywających piosenek przez dynamiczne układy taneczne, mistrzowskie popisy gry na instrumentach, balet, recytacje wierszy, aż po układanie kostki Rubika na czas czy też popisy hobby horse. Uczniowie demonstrowali swoje umiejętności z pełnym zaangażowaniem i pasją.
Publiczność nie mogła oderwać wzroku od sceny, a gromkie brawa towarzyszyły każdemu występowi. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem.
Na zakończenie pani dyrektor osobiście wręczyła pamiątkowe dyplomy i medale uczestnikom, zachęcając do dalszego rozwijania swoich zainteresowań.
Postanowiono, że przegląd talentów stanie się stałym punktem kalendarza szkolnego. Takie uroczystości, podczas których młodzież wyraża siebie przez sztukę, budują więzi między dziećmi w różnym wieku oraz promują kreatywność.