Bal postaci z bajek

01 grudzień 2022

Bal, wielki bal w naszym przedszkolu.A jak to bywa na balu można było spotkać wiele księżniczek z baśniowego świata m.in Śnieżkę wraz z Krasnoludkami, Kopciuszka, oraz słynne siostry Anne i Elsę wraz z Olafem jak i wielu superbohaterów. Przedszkolaki przybyły do przedszkola w radosnym nastroju, gdzie czekały na nich przystrojone sale balowe. Każdy nie mógł się doczekać, aż przebierze się swój strój balowy przygotowany specjalnie na tą okazję. Po oficjalnym rozpoczęciu balu nasze przedszkolaki rozpoczęły wesołe tańce i szaleństwa do woli w rytm dziecięcych piosenek. Były skoczne piosenki, kolorowe dyskotekowe światła,  pokaz mody oraz królewska uczta. Wszytko po to, aby zachęcić przedszkolaki do obcowania z literaturą i pokazania im, że bajki też mogą być fajne.