Bal karnawałowy

16 styczeń 2024

🎊Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 16 lutego podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Tegoroczny bal został zorganizowany i przeprowadzony przez Radę Rodziców przedszkola. Rodzice przygotowali dla dzieci wspaniałe zabawy i poczęstunek. Dużymi atrakcjami, które urozmaiciły bal było malowanie buzi oraz wykonanie kolorowego tatuażu. W rolę wodzireja wcieliła się jedna z mam Pani Ania z grupy Mądre Sowy, która we współpracy z didżejem Panem Karolem, tatą z grupy "Maleństwa" i innymi mamami wspaniale bawili dzieci. 🎊

Gorąco dziękujemy Radzie Rodziców, a w szczególności rodzicom uczestniczącym w zabawie za zorganizowanie tegorocznego balu karnawałowego.

Zapraszamy do galerii.