SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

29 grudzień 2022

Z dumą informujemy o sukcesach Klubu Sportowego Mistral, który w dniach 3-4 grudnia 2022 r. startował w dwóch turniejach organizowanych w Będzinie: Mistral Winter Cup  oraz Śląska Liga Kickboxingu, objętych patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina. Podczas Mistral Winter Cup nasi zawodnicy zdobyli 74 medale, w tym 22 złote, 21 srebrnych i 31 brązowych, co pozwoliło naszemu klubowi zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. Również podczas Śląskiej Ligi Kickboxingu klub zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zdobywając 73 medale, w tym 23 złote, 24 srebrne oraz 26 brązowych,

Kolejne sukcesy sportowe odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej im. A. Szklarskiego w Sarnowie, którzy podczas zawodów zdobyli:

Śląska Liga Kickboxingu, Będzin, 3-4.12.2022 r.

Bartosz Pawłowski

III miejsce w kategorii kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg,

III miejsce w kategorii point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg,

V miejsce w kategorii light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg.