Wyniki rekrutacji - informacje o kandydatach zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do szkoy i do przedszkola

06 kwiecień 2021

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
IM. KUBUSIA PUCHATKA W SARNOWIE

Po weryfikacji  przez Komisję Rekrutacyjną… wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola   informujemy, iż wszyscy kandydaci zostali zakwalifikowani do przyjęcia do Przedszkola Publicznego im. Kubusia Puchatka w Sarnowie wchodzącego w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Sarnowie.

Jednocześnie informujemy, iż:

1. Lista dzieci zakwalifikowanych nie jest jednoznaczna z przyjęciem dziecka do przedszkola.

2. Lista dzieci przyjętych do przedszkola zostanie udostępniona dnia 19 kwietnia 2021r.

 

UWAGA !!!

W dniach od 8 kwietnia  2021r. do 16 kwietnia 2021r. - (PRZEDSZKOLE) należy złożyć drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pisemne oświadczenie rodzica kandydata  o woli przyjęcia dziecka do Przedszkola Publicznego im. Kubusia Puchatka w Sarnowie Złożenie  oświadczenia jest jednoznaczne z wyrażeniem woli udziału  w procesie rekrutacji.

Oświadczenie woli można również wrzycić do skrzynki przed szkołą.

 

oświadczenie woli do przedszkola - do pobrania

                      **********************************************************************************************************

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. ALFREDA SZKLARSKIEGO W SARNOWIE

Po weryfikacji  przez Komisję Rekrutacyjną… wniosków o przyjęcie dziecka do klasy I szkoły podstawowej  informujemy, iż kandydaci zamieszkali w obwodzie Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Sarnowie zostali zakwalifikowani do przyjęcia do klasy I.

Natomiast kandydaci zamieszkai poza obwodem Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Sarnowie nie zostali zakwalifikowani do przyjęcia do klasy I

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr - 32 267 22 15 w godzinach od 8.30 do 14.00

 

Lista dzieci przyjętych do klasy I szkoły podstawowej zostanie udostępniona dnia 16 kwietnia 2021r.

 

UWAGA !!!

W dniach od od 8 kwietnia  2021r. do 15 kwietnia 2021r. - (SZKOŁA)  należy złożyć drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pisemne oświadczenie rodzica kandydata  o woli przyjęcia dziecka do  Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Sarnowie.  Złożenie  oświadczenia jest jednoznaczne z wyrażeniem woli udziału  w procesie rekrutacji.

Oświadczenie woli można również wrzycić do skrzynki przed szkołą.

 

oświadczenie woli do szkoły - do pobrania