Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

29 czerwiec 2022

W dniu 24 czerwca 2022 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. O godz. 9.00 pożegnaliśmy klasy I-IV, a o godz. 11.00 klasy V-VIII.  Po występach uczniów klasy Ib oraz uczniów klas VII i VIII Pani Dyrektor Małgorzata Barańska podziękowała nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom za cały rok pracy. Nagrodziła uczniów, którzy w minionym roku wyróżnili się pod względem nauki, zachowania, a także zdobyli wiele nagród w konkursach. Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

 Ważnym punktem uroczystości było  ślubowanie uczniów klasy ósmej oraz przekazanie przez nich Sztandaru Szkoły młodszym kolegom. Pani Dyrektor wraz z wychowawcą klasy VIII: Panią Ewą Korzus wręczyły listy gratulacyjne oraz podziękowania dla rodziców i nagrody dla  wzorowych wychowanków.

      Do zgromadzonych uczniów, nauczycieli, a także rodziców zwrócił się również Wójt Gminy Psary - Pan Tomasz Sadłoń, który podziękował za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży. Pogratulował wysokich wyników w nauce i życzył uczniom bezpiecznych i udanych wakacji.

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji dzieci nie będą musiały wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.

 

 

 

Zapraszamy do galerii - klasy I-IV

Zapraszamy do galerii - klasy V-VIII