Urodziny Kubusia Puchatka

16 październik 2019
Urodziny Kubusia Puchatka
 
15 października był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu. Tego dnia świętowaliśmy urodziny wyjątkowej postaci, która bliska jest naszym przedszkolakom. Mowa tutaj o niedźwiadku o "małym rozumku" ale wielkim sercu - Kubusiu Puchatku, patronie naszego przedszkola. Zaraz po śniadaniu spotkaliśmy się w sali "Mądrych Sów" by wspólnie świętować przy muzyce. Przedszkolaki w ten dzień pojawiły się z akcentami związanymi z naszym solenizantem. Dzieci świętując urodziny Kubusia Puchatka wysłuchały czytanych opowieści o jego  przygodach, a także uczestniczyły w quizach i wesołych zabawach przy piosence.  Na koniec Kubuś Puchatek miał dla przedszkolaków słodki poczęstunek, a w podzięce za tak mile spędzony dzień dzieci wykonały Kubusiowi kolorowe laurki.